Bílá 143 | 739 15 Bílá | +420 608 455 794

O NÁS

Aktivní odpočinek v srdci

Beskyd

Nové ubytování přímo v centru RESORTU BÍLÁ | BESKYDY je postaveno na místě bývalé hospodářské budovy, která náležela k objektu bývalé fary.
Při stavbě STODOLY NA BÍLÉ jsme se snažili maximálně zúročit naše zkušenosti s cestováním po tuzemsku i zahraničí.

Přízemí nabízí společenskou místnost, s vlastní kuchyní, kde mohou být na přání servírovány snídaně. Společenská místnost s dataprojektorem, ozvučením a TV je také vhodná pro pořádání menších firemních akcí, oslav atd. Ke společenské místnosti náleží také samostatné sociální zařízení. Dále je zde lyžárna / kolárna s vysoušečem obuvi a speciální místnost jako sušárna na svrchní oděvy.

Pro druhé nadzemní podlaží jsme zvolili 7 variabilních pokojů s kompletním sociálním zařízením (umyvadlo, WC, sprchový kout, topný žebřík). Každý pokoj nabídne 2 patrové postele, s možností demontáže horních lůžek nebo spojení lůžek do většího „letiště“. Samozřejmostí každého pokoje je malá lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a velmi důležité praktické odkládací prostory. Větší jídlo je možno uvařit si ve společné kuchyni, která je na patře.

Podkroví tvoří 7 apartmánů s kompletním sociálním zařízením (umyvadlo, WC, sprchový kout, topný žebřík). V apartmánech je navíc plně zařízený kuchyňský kout.

V přilehlé farské zahradě je postaven zahradní, kamenný gril s posezením v zastřešeném altánku. Venkovní dětské hřiště s trampolínou a zahradní bazén se slanou vodou a ohřevem.

V RESORTU BÍLÁ | BESKYDY je k dispozici wellness s vnitřním bazénem, vířivou vanou, třemi saunami a možností masáží. Oplocená zahrada nabízí venkovní ohřívaný bazén se slanou vodou a zastřešením, altán s grilem a kuchyní, dětské pískoviště, trampolínu… Pro hosty STODOLY NA BÍLÉ je vše k dispozici zcela zdarma.

APARTMÁNY NA FAŘE A STODOLA NA BÍLÉ jsou oblíbeným místem pro pořádání svatebních obřadů a hostin, a to především díky těsné blízkosti krásného dřevěného kostela sv. Bedřicha (kulturní památka) s možností svatebního obřadu. Netradiční svatební obřad nabízíme také na vrcholu Zbojnická (774 m.n.m.) s výjezdem sedačkovou lanovkou a výhledem na Lysou horu.

V létě si pobyt u nás užijí hlavně turisté milující horskou cykloturistiku, kteří mohou vyrazit na vyjížďku na horských kolech přímo od apartmánů. Na výlet máte rovněž možnost zapůjčit si horská elektrokola z naší půjčovny nebo využít služeb našich cyklo průvodců. Přímo v areálu se nachází zajímavé sjezdové singltraily a sjezdové trasy pro koloběžky.

Kavárna & obchod DOMOVJANKA byla založena v roce 2016. Hlavní důraz klademe na používání čerstvých surovin z lokálních zdrojů. Snažíme se o to, abychom uspokojili Váš hlad rychle, kvalitními potravinami domácí výroby. Rádi pro vás připravíme akci (oslavu, posezení s přáteli..) nebo dodáme catering na akci.